پرسشهای عمومی

 

چگونه می توان در تعمیرکارسلام ثبت نام کرد؟

مشتری پس از ورود به سایت تعمیرکارسلام میتواند از قسمت ورود نسبت به ثبت نام اقدام کند.

 

مشتری چگونه می تواند در تعمیرکارسلام درخواست خود را ثبت کند؟

ثبت درخواست توسط مشتری به دو روش امکان پذیر است:

  1. ارسال درخواست عمومی برای تمام تعمیرکاران: مشتری میتواند هر یک از زمینه های تعمیراتی قرار داده شده در صفحه نخست و پس از پر کردن فرم درخواست ، سفارش خود را برای تمام تعمیرکاران ارسال کرده و از میان تعمیرکارانی که درخواست را پذیرفته اند تعمیرکار مورد نظر خود را انتخاب کند.
  2. ارسال درخواست مستقیم به پروفایل تعمیرکار: مشتری میتواند پس از انتخاب موقعیت خود از طریق نوار جستجو کلید واژه مربوط به تعمیر خود از قبیل وسیله مورد نظر، نوع خرابی و اسم تعمیرکار و شرکت مد نظر خود را جستجو کرده و پس از ورود به پروفایل هر یک از تعمیرکاران از طریق منو نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کند.

 

نحوه ارتباط مشتری و تعمیرکار چگونه است؟

مشتری و تعمیرکار می توانند پس از ورود به وبسایت و تعیین قیمت توسط تعمیرکار از طریق محیط چت با یکدیگر به گفتگو بپردازند و بر سر قیمت توافقی انتخاب هم  اقدام کنند. 

 

آیا امکان لغو سفارش برای مشتری و تعمیرکار وجود دارد؟

بعد از ثبت نهایی تا یک ساعت قبل از زمان توافق بین مشتری و تعمیرکار امکان لغو سفارش وجود دارد.

 

اگر تعمیرکار آسیبی به لوازم ما بزند مسئولیت با چه کسی است؟

تعمیرکارسلام با اعمال فیلترهای فنی در جذب تعمیرکار سعی در بالا بردن کیفیت تعمیرات دارد که متعهد به ارائه خدمات و تعمیرات در بالاترین سطح کیفی هستند. لذا در صورت وارد شدن هر گونه خسارتی از سمت تعمیرکار به لوازم مشتری، جبران خسارت به عهده تعمیرکار است.

 

اگر تعمیرکار در زمان مقرر در محل حاضر نشود چه کاری باید انجام دهیم؟

در صورت عدم حضور تعمیرکار در زمان مقرر در محل، با پشتیبانی تعمیرکارسلام تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید. تعمیرکارسلام در اسرع وقت و با موافقت مشتری، تعمیرکار جایگزین را معرفی کرده و با تعمیرکار متآخر مطابق قوانین به نحو مقتضی برخورد خواهد شد.

 

چطور میتوانیم به نیروهای تعمیرکارسلام اعتماد کنیم؟

تمامی تعمیرکاران تعمیرکارسلام پس از مصاحبه فنی، اخذ گواهی عدم سو پیشینه و آموزش های لازم جهت ارائه خدمات و تعمیرات انتخاب می شوند.

 

 

پرسش‌های پنل تعمیرکاران

 

چگونه میتوان به عنوان تعمیرکار در تعمیرکارسلام ثبت نام کرد؟

تعمیرکاران  پس از ورود به سایت تعمیرکارسلام باید از قسمت عضویت تعمیرکار نسبت به پر کردن اطلاعات شخصی و آپلود مدارک مورد نیاز اقدام کنند و پس از آن پشتیبانی تعمیرکارسلام با دعوت از آن ها و آموزش کار با وبسایت و طی کردن مراحل اداری حساب تعمیرکار مربوطه را فعال می کند.

 

تعمیرکار چگونه می تواند از درخواست تعمیر خود با خبر شود؟

پس از ثبت درخواست توسط مشتری پیامکی برای تعمیرکار ارسال خواهد شد. همچنین پشتیبانی تعمیرکارسلام نیز نسبت به تماس با تعمیرکار و آگاه کردن وی از درخواست اقدام خواهد کرد.

 

تعمیرکار چگونه می تواند به درخواست مشتری پاسخ دهد؟

تعمیرکار پس از دریافت پیامک و یا تماس پشتیبانی تعمیرکارسلام و اطلاع از درخواست مشتری  با ورود به ناحیه کاربری تعمیرکار می بایست از قسمت سفارش ها نسبت به برآورد هزینه و ارسال پیشنهاد به مشتری اقدام کند.

فهرست گفتگوها

-

آخرین فعالیت: -

این گفتگو هنوز شروع نشده است!

شما در هیچ گفتگویی حضور ندارید!

ارسال